Logo Kurs Rysunku Floriańska

SCROLL

Kontakt i zapisy

Logo Kurs Rysunku Floriańska

Nauczyciele

Anna Maj

Magister Inżynier Architekt. Dyplom: Katedra Projektowania Miast i Regionów, Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, dyplom Royal Institute of British Architects. Nauczyciel rysunku i wykładowca od 2005 roku prowadzi jedną z największych szkół rysunku odręcznego w Polsce. Specjalizuje się w rysunku konstrukcyjnym, architektonicznym, projektowaniu elementarnym i martwej naturze. Prezes Fundacji Gryffindor. Pisze do Zakładu Naprawczego A91

Zdjęcie Ania
Zdjęcie Tomek

Tomasz Bohm

Absolwent Politechniki Śląskiej, student Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) w Opavie (Republika Czeska). Fotograf dokumentalny, podróżnik, autor publikacji, projektów fotograficznych zrealizowanych na Islandii, Bliskim Wschodzie czy USA. Mgr inż. Człowiek renesansu, utalentowany wszechstronnie wykształcony muzyk-perkusista.Fotografował dla HBO i KukBuka. Doczekał się zagranicznych wystaw i kilku prestiżowych nagród. więcej na jego stronie internetowej i koncie instagramowym.

Zdjęcie Zuza

Zuzanna Kasperczyk

Magister Inżynier Architekt, dwuletnia uczennica kursu. Uczestnik wymi-any międzynarodowej Erasmus w Amsterdamie. Posiada umiejętności rysunkowe i projektowe, kilkuletnie doświadczenie. Specjalizuje się w zagadnieniach literackich o tematyce związanej z architekturą i sztuką. Prowadzi bloga artepretensja.pl oraz Zakład Naprawczy A91

Wojciech Szymański

Adiunkt w Zakładzie Historii Sztuki i Kultury Nowoczesnej. Magisterium z historii sztuki 2008 roku w Instytucie Historii Sztuki UJ, magisterium z filozofii w 2010 roku w Instytucie Filozofii UJ. W 2013 roku doktoryzował się na Wydziale Historycznym UJ laureat stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców (2017). Krytyk sztuki i niezależny kurator, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Sztuki AICA.

Zdjęcie Wojtek
Zdjęcie Konstancja

Konstancja Wojdak

Studentka Architektury na Politechnice Krakowskiej. Pasjonatka historii sztuki. Ulubiony sport to zwiedzanie. Rozwój osobisty ceni ponad ziemskie przyjemności i kocha ale to naprawdę kocha Harrego Pottera.

Zdjęcie Żurek

Karolina Żurek

Studiuję grafikę na ASP w Krakowie, głównie zajmuję się ilustracjami dla dzieci, filmem animowanym oraz drzeworytem. W swoich pracach staram się pokazać, to co wydaje się być nieuchwytnym i nienamacalnym.

Dominika Tarnawska

Studentka na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Dwuletnia uczennica najlepszego Kursu Rysunku. Staram się wskrzesić w swoich uczniach miłość do rysunku i nauczyć jak czerpać satysfakcję z każdej skończonej pracy. Sukces w tej dziedzinie dominuje czas poświęcony za kartką z ołówkiem.

Zdjęcie Dominika
Zdjęcie Sordyl

Anna Sordyl

Studentka na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej , jedna z pierwszych maturzystek na liście przyjętych studentów. Trzyletnia uczennica Kursu Rysunku. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych.